Blog

Selfie Mirror – doskonała atrakcja na każdą imprezę

Jeśli poszukujesz ciekawej atrakcji, która idealnie nadaje się na każdą okazję, taką jak chociażby ślub czy komunia to z pewnością zainteresuje Cię magiczne lustro. To urządzenie, które składa się z dużego dotykowego ekranu otoczonego różnobarwnymi światłami, pozwalające na wykonywanie fotografii w stylu selfie. Zainstalowane animacje oraz tła powodują, że doskonała zabawa z użyciem magicznego lustra prawie nie ma końca. Najczęściej posiada wbudowaną drukarkę, z wykorzystaniem której zdjęcia można otrzymać na miejscu, a dodatkowo pamięć wewnętrzna urządzenia pozwala na nagranie ich przykładowo na pendrivie.

POLECAM: Selfie Mirror Opolskie

Firmy oferujące usługi przy wykorzystaniu magicznego lustra najczęściej zapewniają dodatkowe atrakcje pod postacią zabawnych przebrań co powoduje, że zabawa jest jeszcze lepsza. Z naszych obserwacji wynika, że przy korzystaniu z fotolustra świetnie bawią się tak młodsi, jak i starsi uczestnicy przyjęcia. Poza przyjęciami rodzinnymi fotolustro perfekcyjnie sprawdza się na eventach integracyjnych, w szkołach czy na przyjęciach dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że Twoi Goście jeszcze długo będą wspominali zabawę przy fotolustrze.

Weselne Atrakcje to firma w ofercie której znajdą Państwo Selfie Mirror w niespotykanie atrakcyjnej cenie, a dodatkowo atrakcje takie jak przykładowo wytwornicę ciężkiego dymu, maszynę do puszczania baniek oraz wiele innych interesujących rozwiązań. Doświadczona obsługa gwarantuje pomoc w czasie zabawy, dzięki czemu z możliwości jakie daje magiczne lustro będzie mógł bez problemów skorzystać każdy Gość.